Isostar šogad svin 40 gadu jubileju un par godu tai, dāvina saviem klientiem 40% atlaidi kādai no produktu kategorijām. Šī ir otrā šāda veida akcija. Tādas būs vēl, bet, lai saglabātu pārsteiguma mirkli, mēs to neatklāsim uz priekšu.

Nopirkto produkciju mēs Jums nosūtīsim bez maksas, ja pirkuma maksa būs vismaz €20. Ja pirkuma maksa būs zemāka, jūs vienmēr varat izņemt apmaksātus pasūtījumus pie mums Rāmuļu ielā 29, Rīgā, LV-1005, vai mēs Jums to nosūtīsim ar Omniva vai PastaStacija par €3.

 

 

Šogad svinam 40 gadu dzimšanas dienu

ISOSTAR ir sporta uztura pamatlicējs un savu darbību uzsāka 1977. gadā Šveicē, kā pirmo produktu izstrādājot sporta dzērienu. Neatkarīgi no sportista trenētības līmeņa ražotājs piedāvā labākos un daudzveidīgākos uztura risinājumus, lai sasniegtu personīgos mērķus un rezultātus sportā. Lai spētu piedāvāt nemainīgu kvalitāti un inovācijas, ISOSTAR sadarbojas ar vadošajiem uztura speciālistiem, zinātniekiem, treneriem un sportistiem. Sadarbības rezultātā tiek uzlaboti esošie un izstrādāti jauni produkti, kas apmierina ikviena sportista vajadzības.

Bezmaksas piegāde

Saņemiet bezmaksas piegādi pirkumiem virs 10 EUR ar PastaStaciju. Bezmaksas var izņemt arī mūsu ofisā Rāmuļu 29, Rīga.

Kvalitāte

ISOSTAR apliecina, ka uzņēmuma darbība ir balstīta uz vispārēju sociālo un vides atbildību. Produktos nav izmantotas dopinga vielas.

Norēķinies ar karti

Ērta un droša norēķināšanās ar maksājumu kartēm - Visa un Maestro. Maksāt variet arī ar bankas pārskaitījumu.